redaktor dyżurny:
maggi
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2024
pokaż:
wszystkie wydarzenia
piłka nożna/A klasa gr. 1
piłka nożna/A klasa gr. 2
piłka nożna/A klasa gr. 3
piłka nożna/A klasa gr. 4
piłka nożna/A klasa gr. 5
piłka nożna/A klasa gr. 6
piłka nożna/A klasa gr. 7
piłka nożna/A klasa gr. 8
piłka nożna/B klasa gr. 1
piłka nożna/B klasa gr. 2
piłka nożna/B klasa gr. 3
piłka nożna/B klasa gr. 4
piłka nożna/B klasa gr. 5
piłka nożna/B klasa gr. 6
piłka nożna/Ekstraliga kobiet
piłka nożna/III liga gr. 2
piłka nożna/IV liga zachodniopomorska
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 3
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 4
01 czerwiec
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
14:00
Gryf Kamień Pomorski - Dąbrovia Stara Dąbrowa
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
13:00
Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
12:00
Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice
więcej
Chemik Police - Polski Cukier Kluczevia Stargard
więcej
16:00
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin
więcej
15:00
Iskierka Mirand Szczecin - Perła URB Dygowo
więcej
15:00
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz
więcej
Unia Dolice - Błękitni II Stargard
więcej
13:00
Wieża Postomino - Odra Chojna
więcej
13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
16:00
Fala Międzyzdroje - Leśnik Kliniska
więcej
19:00
Hanza Goleniów - Promień Mosty
więcej
15:00
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica
więcej
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
16:00
Czarni Szczecin - Sztorm Szczecin
więcej
Grot Gardno - Rybak Trzebież
więcej
Odrzanka Radziszewo - Świt II Szczecin
więcej
17:00
Wołczkowo Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
17:00
Ogniwo Babinek - Zieloni Zielin
więcej
17:00
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica
więcej
16:00
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice
więcej
17:00
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
16:00
Płomień Myślino - Spójnia Świdwin
więcej
12:00
Redłovia Redło - Sparta Węgorzyno
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard
więcej
13:00
Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo
więcej
15:00
Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo
więcej
Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
Korona Raduń - Ina Nadarzyn
więcej
16:00
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko
więcej
Piast Karsko - Wicher Przelewice
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie
więcej
Fala Gąski - Darłovia II Darłowo
więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Strong Zielenica
więcej
Saturn Mielno - KS Sieciemin
więcej
16:00
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice
więcej
Wieża II Postomino - Victoria II - KS Skibno
więcej
12:00
Wrzos Wrześnica - Hajka Zegrze Pomorskie
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
16:00
Grom Szwecja - Pogoń Wierzchowo
więcej
15:00
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka
więcej
13:00
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca
więcej
11:00
Orzeł Łubowo - KS Dzikowo
więcej
14:00
Wspólni Różewo - Wiarus Żółtnica
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
17:00
Bałtyk Gostyń - Ina II Goleniów
więcej
Orzeł Mrzeżyno - Pomorzanin 1964 Nowogard
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - FASE Szczecin
0 : 3
więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Czarni II Szczecin
więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin
więcej
Pionier Szczecin - GKS II Kołbacz
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Klon Krzymów
więcej
Zryw Góralice - Czcibor Bielin
więcej
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce
więcej
Piast Piaseczno - Sokół Różańsko
więcej
Osadnik II Myślibórz - Polonia Gryfino
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
14:00
WODR Barzkowice - Bryza Reńsko
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Grot Gorawino
więcej
13:00
Wicher Rąbino - Gwardia II Koszalin
więcej
Derby Karścino - Perła II Dygowo
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
więcej
17:00
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
więcej
15:00
Błękitni Stargard - Noteć Czarnków
więcej
16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń
więcej
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz
więcej
17:00
Vineta Wolin - Świt Szczecin
więcej
16:00
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
więcej
12:00
Warta Poznań - Odra Opole
więcej
12:00
Raków Częstochowa - Lech Poznań
więcej
12:00
Wisła Kraków - Cracovia
więcej
12:00
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Warszawa JS
więcej
12:00
Widzew Łódź - Arka Gdynia
więcej
12:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
więcej
12:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
więcej
02 czerwiec
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
14:00
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście
więcej
16:00
Orzeł Grzędzice - Rega Trzebiatów
więcej
Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów
więcej
12:00
Polonia Płoty - Masovia Maszewo
więcej
Sarmata Dobra - Piast Chociwel
więcej
17:00
Sparta Gryfice - Vineta II Wolin
więcej
11:00
Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
15:00
Dąb Dębno - GKS Kołbaskowo-Przecław
więcej
11:00
Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz
więcej
12:00
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino
więcej
Iskra Banie - Arkonia Szczecin
więcej
12:30
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz
więcej
16:00
Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna
więcej
15:00
Myśla Dargomyśl - Mierzynianka Mierzyn
więcej
11:00
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
13:00
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo
więcej
11:00
GKS Manowo - Sława Sławno
więcej
16:00
Gryf Polanów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
więcej
17:00
Głaz Tychowo - Victoria Sianów
więcej
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino
więcej
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo
więcej
11:00
Wiekowianka Wiekowo - MKS Sokół Karlino
więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
13:00
Drawa Drawsko Pom. - Gavia Choszczno
więcej
Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek
więcej
14:00
Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek
więcej
16:00
Orzeł Bierzwnik - Santos Kłębowiec
więcej
12:00
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko
więcej
13:00
Sokół Suliszewo - Korona Człopa
więcej
12:00
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
11:00
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
18:00
Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
18:00
Tanowia Tanowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław
więcej
16:00
Vielgovia Szczecin - Błękit Pniewo
więcej
16:00
Wicher Reptowo - Chemik II Police
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
13:00
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia
więcej
17:00
GKS Golenice - Czarni Lubanowo
więcej
Kłos Kamienny Jaz - Unia Swochowo
3 : 0
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
13:00
Jastrząb Łosośnica - Błękitni Ostrowice
więcej
13:00
Mewa Resko - Wicher Brojce
więcej
16:00
Radowia Radowo Małe - Chrobry Drzonowo
więcej
12:00
Wrzos Wrzosowo - Jantar Siemyśl
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
15:00
Iskra Pomień - Orkan Suchań
więcej
13:00
Świt Barnimie - Błękitni Pomierzyn
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
13:00
Gwiazda Żalęcino - Stal Lipiany
więcej
13:00
Iskra Lutówko - Skrzydlaci Będargowo
więcej
17:00
Polonia Giżyn - Piast Kolin
więcej
13:00
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
16:00
Sad Chwiram - Błonie Barwice
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
14:00
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno
więcej
piła nożna
B klasa gr. 2
10:00
Iskierka II Mirand Szczecin - Energetyk II Gryfino
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
14:00
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
12:00
Pogoń II Barlinek - Jedność Przewłoki
więcej
13:00
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko
więcej
16:00
Sokół Granowo - Ogniwo Dzwonowo
więcej
18:30
Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko
więcej
15:00
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
11:00
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
16:00
Bytyń Nakielno - Jedność Tuczno
więcej
16:00
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore
więcej
16:00
Lech II Czaplinek - Orzeł II Łubowo
więcej
16:00
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec
więcej
08 czerwiec
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łoźnica
więcej
17:00
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice
więcej
17:00
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo
więcej
17:00
OKS Center MD Goleniów - Światowid 63 Łobez
więcej
17:00
Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski
więcej
17:00
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Grzędzice
więcej
17:00
Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra
więcej
17:00
Vineta II Wolin - Polonia Płoty
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 2
17:00
Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
więcej
17:00
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
więcej
17:00
Energetyk Gryfino - Iskra Banie
więcej
17:00
GKS Kołbacz - Morzycko Moryń
więcej
17:00
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin
więcej
16:00
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin
więcej
17:00
Myśla Dargomyśl - GKS Kołbaskowo-Przecław
więcej
17:00
Rurzyca Nawodna - Ehrle Dobra
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 3
17:00
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz
więcej
17:00
Arkadia Malechowo - Głaz Tychowo
więcej
17:00
Astra Ustronie Morskie - MKS Sokół Karlino
więcej
17:00
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze
więcej
17:00
Sława Sławno - Radew Białogórzyno
więcej
17:00
Victoria Sianów - Gryf Polanów
więcej
17:00
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo
więcej
17:00
Zefir Wyszewo - GKS Manowo
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
17:00
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Barlinek
więcej
17:00
Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik
więcej
14:00
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany
więcej
17:00
Korona Człopa - Ina Recz
więcej
17:00
Olimp Złocieniec - Kłos Pełczyce
więcej
17:00
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek
więcej
17:00
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo
więcej
17:00
Sokół Pyrzyce - Drawa Drawsko Pom.
więcej
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
12:00
Biali Sądów - Iskierka Mirand Szczecin
więcej
17:00
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno
więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin
więcej
16:00
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal
więcej
16:00
MKP Szczecinek - Unia Dolice
więcej
17:00
Orzeł Wałcz - Odra Chojna
więcej
14:00
Perła URB Dygowo - Darłovia Darłowo
więcej
13:00
Wieża Postomino - Chemik Police
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
16:00
Sztorm Szczecin - Wicher Reptowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
16:00
Czarni Lubanowo - Ogniwo Babinek
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - KLUKS Krzywin
więcej
16:00
Polonia Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko
więcej
Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno
więcej
Sokół Różańsko - Wicher Steklno
więcej
Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice
więcej
Czcibor Bielin - Klon Krzymów
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
16:00
Ogniwo Dzwonowo - Strzała Płotno
więcej
16:00
Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
17:00
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy
więcej
17:00
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
więcej
17:00
Flota Świnoujście - KP Starogard Gdański
więcej
17:00
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
więcej
17:00
Stolem Gniewino - Elana Toruń
więcej
17:00
Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz
więcej
17:00
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin
więcej
17:00
Świt Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
więcej
17:00
Wikęd Luzino - Błękitni Stargard
więcej
09 czerwiec
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
13:00
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
16:00
LZS Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje
więcej
16:00
Dąb Dębice - Pionier Żarnowo
więcej
16:00
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów
więcej
16:00
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo
więcej
16:00
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
16:00
Błękit Pniewo - Grot Gardno
więcej
16:00
Chemik II Police - Tanowia Tanowo
więcej
16:00
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Vielgovia Szczecin
więcej
16:00
Świt II Szczecin - Czarni Szczecin
więcej
16:00
Wołczkowo Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo
więcej
16:00
Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
16:00
Czcibor Cedynia - Kłos Kamienny Jaz
więcej
16:00
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole
więcej
16:00
Sekwoja Brwice - GKS Golenice
więcej
Unia Swochowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
0 : 3
więcej
16:00
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry
więcej
16:00
Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
16:00
Błękitni Ostrowice - Płomień Lisowo
więcej
16:00
Chrobry Drzonowo - Płomień Myślino
więcej
16:00
Jantar Siemyśl - Redłovia Redło
więcej
16:00
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe
więcej
16:00
Spójnia Świdwin - Jastrząb Łosośnica
więcej
16:00
Wicher Brojce - Wrzos Wrzosowo
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
16:00
Błękitni Pomierzyn - Czarni Marianowo
więcej
16:00
Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino
więcej
16:00
Ina Stradzewo - Sparta Skalin
więcej
16:00
Kluczevia II Stargard - Iskra Pomień
więcej
16:00
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin
więcej
16:00
Rolpol Chlebowo - Świt Barnimie
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
16:00
Ina Nadarzyn - Gwiazda Żalęcino
więcej
16:00
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko
więcej
16:00
Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin
więcej
16:00
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn
więcej
16:00
Skrzydlaci Będargowo - Piast Karsko
więcej
16:00
Stal Lipiany - Mechanik Warnice
więcej
16:00
Wicher Przelewice - Korona Raduń
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
16:00
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław
więcej
16:00
KS Sieciemin - Fala Gąski
więcej
16:00
LZS Kowalewice - Saturn Mielno
więcej
16:00
Passat Bukowo Morskie - Mechanik II Iskra Kłanino
więcej
16:00
Victoria II - KS Skibno - Wicher Mierzym
więcej
16:00
Wieża II Postomino - Hajka Zegrze Pomorskie
więcej
16:00
Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
16:00
KS Dzikowo - Hubertus Biały Bór
więcej
16:00
KS Gwda Wielka - Sad Chwiram
więcej
16:00
Pogoń Wierzchowo - Orzeł Łubowo
więcej
15:00
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja
więcej
14:00
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo
więcej
16:00
Zawisza Grzmiąca - Wspólni Różewo
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
16:00
Ina II Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska
więcej
16:00
Pomorzanin 1964 Nowogard - Bałtyk Gostyń
więcej
16:00
Sowianka Sowno - Orzeł Mrzeżyno
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
12:00
Pogoń II Barlinek - WODR Barzkowice
więcej
16:00
Jedność Przewłoki - Sokół Granowo
więcej
16:00
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno
więcej
14:00
Pomorzanka Jarosławsko - Bryza Reńsko
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
16:00
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino
więcej
16:00
Grot Gorawino - Wicher Rąbino
więcej
16:00
Perła II Dygowo - Sokół Lulewice
więcej
16:00
Gwardia II Koszalin - KS Mustang
więcej
piła nożna
Ekstraliga kobiet
17:00
UKS SMS Łódź - GKS Katowice
więcej
17:00
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec
więcej
17:00
APLG Gdańsk - Stomilanki Olsztyn
więcej
17:00
UJ Kraków - Górnik Łęczna
więcej
17:00
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
więcej
17:00
Pogoń Tczew - Medyk Konin
więcej
12 czerwiec
piła nożna
B klasa gr. 3
18:30
Sokół II Pyrzyce - Czarni Czarnówko
więcej
15 czerwiec
piła nożna
IV liga zachodniopomorska
16:00
Bałtyk Koszalin - Chemik Police
więcej
16:00
Darłovia Darłowo - Biali Sądów
więcej
16:00
Iskierka Mirand Szczecin - Mechanik Bobolice
więcej
16:00
MKP Szczecinek - Ina Goleniów
więcej
16:00
Odra Chojna - Gwardia Koszalin
więcej
16:00
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard
więcej
16:00
Unia Dolice - Perła URB Dygowo
więcej
16:00
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz
więcej
16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Czcibor Bielin
więcej
Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce
więcej
Zryw Góralice - Sokół Różańsko
więcej
Wicher Steklno - Czarni Czarnówko
więcej
Piast Piaseczno - Polonia Gryfino
więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Osadnik II Myślibórz
więcej
16 czerwiec
piła nożna
B klasa gr. 4
12:00
Bryza Reńsko - Orzeł Żeńsko
więcej
12:00
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec
więcej
12:00
Sokół Granowo - Pogoń II Barlinek
więcej
12:00
Strzała Płotno - Jedność Przewłoki
więcej
12:00
Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo
więcej
12:00
WODR Barzkowice - Pomorzanka Jarosławsko
więcej
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
czerwiec 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
dzisiejsze newsy
•
piłka nożna/A klasa: 1
•
piłka nożna/B klasa: 1
•
piłka nożna/III liga: 1
•
piłka nożna/IV liga: 1
•
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
top komentarze
newsy:
1 »
Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
50 »
Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 »
Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
21 »
Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 »
Orkan Dalewo-Ina Stradz »
12 »
Zawisza Grzmiąca-Błonie »
11 »
Ina Ińsko-Ina Recz
11 »
Energetyk Gryfino-Dąb D »
10 »
Chemik Police-Gwardia K »
9 »
Dąb Dębno-Iskra Banie
9 »
KS Gwda Wielka-Wrzos Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
2
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151716
• newsów:
78192
• użytkowników:
81163
• komentarzy:
1175262
• zdjęć:
899894
• relacji:
40654
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies